Milí žáci,

první úkol projektu „Hrdá škola“ – Suit up den jste splnili na výbornou.
Byli jste skvělí vy, učitelé i zaměstnanci školy. Moc to všem slušelo.

Mgr. Dagmar Kovářová

fotogalerie zde

Vybraní žáci z Klubu nadaných dětí se poprvé sejdou ve čtvrtek 24. 10. 201913.55 h před školou. Družinové děti si vyzvedne paní učitelka.

S sebou: přezůvky, pouzdro, pití

Konec programu: v 16.00 h

Náš nový tým mladších žáků ZŠ F. Formana ve volejbale jel 3. 10. 2019 na svůj první kvalifikační turnaj v KP mladších žáků. Myslel jsem, že po nepochopitelném odchodu šesti našich žáků z volejbalu po dvou a půl letech, kdy jeden hráč byl i v kádru volejbalové reprezentace České republiky, bude těžké vytvořit novou skupinu, ale hned prvního turnaje se zúčastnilo 14 chlapců, 2 se omluvili. Nedařilo se nám výsledkově – prohráli jsme s Olomoucí 0:2, s Kojetínem 0:2, s Raškovicemi 0:2, ale přístup dětí je výborný a rádi bychom se jim nadále věnovali ve dvou skupinách: F. Formana A, F. Formana B.

Chtěl bych poděkovat rodičům a vedení školy za podporu a pomoc.

Mgr. Said Habboudji

 

 

 

 

 

 

 

Začátek školního roku jsme žákům 6. a 7. tříd zpestřily hrou Král zlomků. Hra byla velmi rychle žáky pochopena a zaujala. Vítězové třídních kol budou pokračovat ve školním kole, které se uskuteční koncem října.

6.A – Marek Repčík, Alena Zouvalová

6.B. – Julie Dubská, Katrin Grundzová

7.A – Adriana Garšicová, Radek Hanuliak

7.B – Sabina Halamíčková, Honza Novák

7.C – Martin Sluka, Vít Ždárek

Mgr. Ivana Tutková

fotogalerie zde

 

 

 

 

 

7. 10. 2019 Svět techniky

Pondělní dopoledne třída 2. B strávila ve Světě techniky. Výukový program ROBOT OZOBOT se nám moc líbil. Hravou formou děti získaly znalosti k vytvoření funkčního programu pro sledování trasy, měly možnost si uvědomit reálné využití tohoto typu robota, seznámily se s možnostmi rozhodování a volbou chování robota.

Mgr. Irena Přibylová

fotogalerie zde

 

Pondělní dopoledne strávila třída 2. A ve Světě techniky. Žáci si užili výukový program Putování za medem a následně si vyzkoušeli nejrůznější modely, technologie a vynálezy. Výuka trochu jinak je pro děti vždy lákavá a zajímavá.

Mgr. Renáta Krausová

fotogalerie zde